להכין אוכל

אומנות האוכל

קייטרינג נפלאות התזונה הוקם בשנת 2003 בירושלים, בניצוחו של שף מקצועי ומיומן. הקייטרינג שלנו מיועד להסעיד אירועים קטנים וגדולים.

הקייטרינג כשר למהדרין ומפוקח על ידי משגיחי כשרות מירושלים.

לאור הניסיון שאנו צוברים, עם כל אירוע שאנחנו מסעידים, אנו דואגים לשנות ולהציע ממגוון תפריטים נבחרים שנבנו על ידי שפים ואנשי הסעדה. אנו מציעים תפריט חלבי ותפריט בשרי, בהתאם לדרישת הלקוח.

קייטרינג לאירועים

במהלך השנים בהם הסעדנו המון אירועים של חברות עסקיות, אירועים משפחתיים, מסיבות אירוסין, ארוחות 7 ברכות, שבתות חתן ועוד, נכחנו גם בצד המצער של החיים באזכרות מרובות משתתפים ועוד.  בכל אירוע שמרנו על סטנדרט של איכות ושרות ברמה מאוד מוקפדת תוך שימת לב מלאה לכל צלחת שיוצאת. האוכל מוגש מידית בסיום הבישול שלו ויוצא היישר לאורח.

שף

כשטעם וסגנון נפגשים

המוטו של קייטרינג נפלאות התזונה שהנחה אותנו לאורך השנים וגרם לנו להצליח, הוא להכין את האוכל שלנו מהחומרי גלם הכי משובחים והטריים ביותר כיאה לקייטרינג המציע ארוחות גורמה ובישול טרי.

יחד עם זאת אנו מאפשרים ללקוח לבחור את סוג השרות שירצה באירוע שלו, בין אם בהגשה אישית לשולחנות, או בסגנון בופה, הגשה עצמית. השרות נעשה על ידי מלצרים וותיקים בעלי ניסיון ומוכשרים. על כל אירוע יש מנהל אירוע מטעמנו שדואג לניהול שוטף ותקין במשך כל האירוע.

הקייטרינג שלנו מגיע לכל אולם או גן אירועים שיש. אנו דואגים לארגן את סידורי המטבח מבעוד מועד ולשיתוף פעולה באופן מלא עם הבעלים של מיקום האירוע כדי שהאירוע ייצא מוצלח ומנוהל כשורה, כפי שאנו מתחייבים לבעלי האירוע.

בואו לחוות מגוון רחב של תפריטים

צרו קשר

תפריט פרימיום לאירוע יוקרתי

קייטרינג נפלאות התזונה מייחד אירועים בעלי יוקרה יוצאת דופן על ידי הגשת תפריט פרימיום.

תפריט הנבנה במיוחד ללקוחות שמבקשים לערוך אירוע עילאי, מושקע במאכלי גורמה המוגשים במסעדות שף הכי משובחות. התפריט בעל אופי קולינארי מרשים ומכובד, מורכב מנתחי בשר לא רגילים.

אם יש לכם אירוע בקרוב, והשרות לאורחים שלכם חשוב לכם, אנו מזמינים אתכם לשיחת ייעוץ ולאירוע טעימות כדי שתוכלו להתרשם ממגוון סוגי המאכלים שיוכל להתאים לעריכת אירוע מושלם.

Call Now Button