קייטרינג ושף פרטי

קייטרינג מקצועי ואיכותי מנוהל על ידי שף מקצועי ומוכשר וכולל צוות מיומן ומנוסה. חברת קייטרינג מתמחה בכל סוגי האירועים, יש חברות המקפידות על כשרות, עם זאת חשוב לבדוק מהי הכשרות שהעסק מציע כיוון שיש הבדלים משמעותיים מבחינת הלקוחות. את התפריט של חברת הקייטרינג מתווה השף המקצועי והמנוסה, כאשר חברה מובילה מציעה תפריט חלבי ובשרי בהתאם לצרכי הלקוח וסוג האירוע. חשוב להדגיש כי חברת קייטרינג מתמחה באירועים משפחתיים ובאירועים לעסקים, יש חברות המתמחות באירועים גדולים, בעוד שף פרטי יתמחה לרוב באירועים קטנים ויציע שירותים נוספים כמו ארוחות רומנטיות בבית הלקוח, קייטרינג לאירועים אקסקלוסיביים, סדנאות בישול, ארוחות שף בבית ועוד.

חוויה ייחודית בבית הלקוח

בעוד חברת קייטרינג גדולה ומובילה מציעה פתרונות מתקדמים ואיכותיים לאירועים משפחתיים בכל סדר גודל, לרבות חתונות, שבת חתן, מסיבות אירוסין, ארוחת 7 ברכות, שירותי הסעדה באזכרות מרובות משתתפים ולאירועים של חברות עסקיות פרטיות ומוסדות ציבור, הרי שף פרטי מציע מגוון שירותים בנימה אישית יותר, בהתאמה מלאה לטעמו האישי של הלקוח ולפי סוג האירוע ומאפייני המשתתפים. למעשה, שירותיו של שף פרטי כוללים בין היתר גם הפקת אירועים משפחתיים קטנים וכן אירועים לחברות עסקיות כמו מסיבות קוקטייל נוצצות ויוקרתיות, מגשי כיבודי לימי עיון וכנסים, וכמובן ארוחות רומנטיות בבית הלקוח.

מגוון תפריטים נבחרים

חברת קייטרינג כמו גם שף פרטי מציעים מגוון תפריטים נבחרים הכוללים שפע מנות ומאכלים ממטבחים שונים. עם זאת, במקרים רבים הלקוח מעוניין להרכיב תפריט מעט שונה התואם את צרכיו הייחודיים, לכן תפקידו של השף המנהל חברת קייטרינג לייעץ ללקוח ולבנות יחד עמו תפריט מנצח, עשיר ומגוון. יש לזכור כי שף פרטי המציע שירות לבית הלקוח ישמח לתכנן ארוחה מקורית הכוללת שלל מנות גורמה בהתאם לטעמו האישי של הלקוח, את הארוחה השף הפרטי יכין מול בני הזוג או בני המשפחה והחברים המוזמנים לאירוע הקטן. למעשה, השף הפרטי מגיע עם כל חומרי הגלם הנדרשים להכנת הארוחה, יחד עם כלי הגשה מהודרים, כך שהלקוח הפרטי זוכה לשירות של מלכים ואינו נדרש לנקות את המטבח והכלים בסוף הארוחה.

האם לבחור לאירוע חברת קייטרינג או שף פרטי?

כדי להבין האם עליכם לבחור חברת קייטרינג מובילה ומקצועית או שף פרטי עליכם לדעת מראש כמה משתתפים הנכם מתכוונים להזמין לאירוע, היכן האירוע יתקיים, האם אתם מעוניינים בהגשה אישית או בשולחנות בופה עמוסים בכל טוב, וכמובן לקבוע תקציב. בהתאם לסוג האירוע ומתכונתו ועל פי מספר המשתתפים וטעמם האישי, תוכלו לקבל החלטה נכונה, כאשר שף פרטי יתאים יותר לאירועים קטנים, משפחתיים ועסקיים, ולאירועים מיוחדים בבית כמו ארוחה רומנטית בהפתעה, בעוד שלאירועים גדולים יותר יש להזמין חברה קייטרינג מקצועית הערוכה לכך ומסוגלת לספק עבורכם מענה יעיל ותפריט עשיר ומגוון העשוי מחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד.

Call Now Button