קייטרינג לאירועים

center-intro

קייטרינג לאירועים נפלאות התזונה

Welcome

קייטרינג נפלאות התזונה – קייטרינג לאירועים בלתי נשכחים. הקייטרינג שלנו הסעיד בשמחות רבות אורחים רבים, ארוחות משובחות ומוקפדות בטעמן ובמראה ההגשה שלהן. קייטרינג נפלאות התזונה הוא קייטרינג מוקפד בכשרות למהדרין. הבישול והרכיבים בארוחה מפוקחים ברמה גבוהה מאוד, הן מבחינת ההלכה והן מבחינת התקנים של משרד הבריאות.

אז למה לחכות? צרו איתנו קשר עוד היום! תנו לנו להסביר למה אנחנו הבחירה הטובה ביותר לאירוע שלכם!

מנה עיקרית

קייטרינג לאירועים קטנים וגדולים

קייטרינג נפלאות התזונה מגיש לכם מגוון עשיר של תפריטים המשלימים את האירוע שלכם מבחינה קולינרית, שנבנו אחרי חשיבה רבה על ידי שפים מקצועיים. התפריטים שונים והמנות משובחות בטעמן יוצא הדופן.

קייטרינג נפלאות התזונה, קייטרינג לאירועים מיוחדים באמת, לוקח על אחריותו המלאה להוציא אורחים מחייכים מהאירוע. על פי ניסיוננו הרב מאירועים, למדנו כי מידת ההנאה של האורחים מאירוע נעוצה בראש ובראשונה באוכל המוגש להם. ומכאן ששמנו לנו למטרה להיות אחראים לסיפוק המלא של בעלי האירוע ושל אורחיהם כאחד.

הקייטרינג שלנו נועד לשרת אירועים קטנים וגדולים ודואג לאירוח מושלם עם כל הציוד הנדרש להסעדה באירוע שלכם. צוות המלצרים שלנו מנוסה ומקצועי המוכוון לשרת את האורחים שלכם ברמת שירות יוצאת דופן מקצועית ואדיבה. מנהלי האירוע דואגים ליצור קשר עם האולם או הגן בו ייערך האירוע כדי להתאים את העיצוב וסידור השולחנות, המטבח במקום לאירוע שלכם. האירוע ילווה בפיקוח של רב מלצרים שינהל את מהלכו מרגע סידור השולחנות ועד לקיפול השולחנות בסוף.

קייטרינג לאירועים בכל הארץ

הקייטרינג שלנו ממוקם בירושלים אך משרת את כל הארץ. ההיכרות שלנו עם כמעט כל האולמות וגני האירועים בארץ תורם לקשר שיש לנו עם בעלי המקום לתאם את סידורי הבישול וההגשה בכל מקום. גם אם לא נכיר את אותו מקום אירוע בו תבחרו לחגוג, נדאג ליצור קשר מבעוד מועד לתיאום הסידורים כפי שהזכרנו בתחילה כדי שיהיה אירוע מושלם .

קייטרינג לאירועים בשרי או קייטרינג לאירועים חלבי

לא משנה מה ההעדפות הטעם שלכם, או אם אתם עורכים אירוע ערב או צהריים, אנחנו בקייטרינג נפלאות התזונה מסוגלים להתאים תפריט לכל סוג של אירוע. אנו מציעים מגוון סוגים של מאכלים שונים מכל הסוגים בליווי לחמים שנאפים במקום, סלטים ושתייה והכל בשפע.

אם בקרוב יש לכם אירוע מיוחד, מוזמנים להיוועץ עם קייטרינג נפלאות התזונה, הקייטרינג שישנה את פני האירוע שלכם.

צרו קשר

להזמנת אירוע
אנא הזינו את הטקסט שבמלבן השחור:

captcha


Call Now Button